hırsız kilidi
hırsız kilitleri
0(212) 693 03 03

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişim adresime ne zaman teslim olur. ?

Gün içerisinde saat 16:00’a kadar verilen siparişler iş/mesai günlerinde aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Sizlere teslimatı ise bulunduğunuz yerin uzaklık mesafesine göre değişiklik göstermektedir. Siparişlerinizi kargo takip bölümünden takip edebilirsiniz.

Teslimat adresinde bulunmamamız durumunda ne yapmamız gerekiyor. ?

Ürün teslimine gelen kargo firması, evde yada işyerinizde olmadığınız durumlarda sizlere “Ziyaret Notu” bırakarak siparişlerinizi kargo firmasından 2 gün içerisinde alınması için beklemeye alacaktır.

Ürün tesliminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir. ?

Ürünün kime teslim olması gerekiyorsa kimlik, ehliyet gibi beyanda bulunması gerekiyor. Ürünü teslim almadan önce paketi açıp ürünün sağlam olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde bizimle hemen irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağını doldurarak paketin kesinlikle kabul etmeyiniz.

Ürünlerin garanti süresi nedir. ?

Ürünlerin garanti süresi 2 yıldır. Sizlere gönderdiğimiz faturaları saklayarak garanti kapsamında kullanabilirsiniz. Ürününüzün bozulması halinde bu faturayı ibraz ederek yenisini isteyebilirsiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir, ödemeyi nasıl yapabilirim. ?

Ödeme yönetimi olarak 3 tip ödeme şekli vardır. Bunlar kredi kartı ile ödeme, havale ile ödeme ve kapıda ödeme seçenekleridir.

İade işlemlerinde, kargo ücreti kime aittir. ?

Üründen cayma hakkını kullanarak teslim etmek isteyen müşterilerin ürün iade kargo bedeli kendilerine aittir. Ayıplı olan mallarda ise ürün kargo bedeli satıcıya aittir.

Yurtdışı ülkelerine sipariş teslim edilir mi?

Yurtdışı ülkelerine sipariş gönderiyoruz. Bunun için bizleri önceden aramanız gerekmekte ve ona göre sipariş sürecini başlatmanız gerekmektedir.


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 03 03

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.